Budenín – Postupice B 5:1 (1:1)

18.10.2016 16:04

Po čtrnáctidenní pauze jsme nastoupili k dalšímu domácímu zápasu s cílem potvrdit neporazitelnost na našem hřišti a dotáhnout se zpět na čelo tabulky. Dobrý rada, střílet na bránu, protože hosté nemají v brance brankáře, se již v páté minutě osvědčila. Skóre otevřel Petr Kubíček, jehož slabou střelu si brankář hostí v podstatě sám hodil do brány. Bohužel nás tento gól neuklidnil a předvedli jsme, zejména v prvním poločase, asi nejslabší výkon podzimu. S hratelným soupeřem jsme nedokázali udržet míč na svých kopačkách a po celém hřišti vyráběli jednu minelu za druhou. Jednu z nich pak potrestal soupeř brzkým vyrovnáním. Jen díky impotenci soupeře a několika zákrokům opět dobře chytajícího Davida Zimmermanna nebylo skóre pro nás v prvním poločase horší než 1:1. V druhé půli jsme sice byli aktivnější, ale hosté opět díky několika našim zaváháním byli vepředu nebezpečnější. Z několika hraničních zákroků v pokutovém území si pak jeden rozhodčí vybral a odpískal pokutový kop, který však hosté neproměnili (překopli bránu o dobrý metr). V ten moment jako by se vývoj zápasu zlomil v náš prospěch. Krátce poté totiž vzorové zakončení předvedl Radek Jindra, který si zaběhl na přesnou přihrávku Petra Koreše a umístěnou střelou k levé tyči nedal brankáři šanci. Hosté se pak zmohli ještě na odpor, když se do útoku přesunul jejich stoper, ale několik šancí jsme přežili a pak naopak udeřili na druhé straně. V rozmezí šesti minut jsme dokázali dát další tři góly, když nejprve skóroval Petr Koreš, který uklidil odražený míč do poloprázdné brány. Pak se prosadil trochu se štěstím Ondra Lovíšek, který posledních patnácti minutách odehrál nejlepší část z celého zápasu. Jeho střelu do tyče pak dorazil do sítě Pavel Novák a uzavřel tím naše trochu utrápené vítězství.

Sestava: David Zimmermann – Martin Boháček, Honza Červenka, Jarda Míka, Jirka Havlíček – Kuba Rousek, Petr Koreš, Pavel Novák, Radek Jindra – Petr Kubíček, Ondra Lovíšek; střídali: Pavel Zíka, Ondra Rýdl, Michal Sedlák

Góly: Petr Kubíček (Radek Jindra); Radek Jindra (Petr Koreš); Petr Koreš; Ondra Lovíšek (Ondra Rýdl); Novák Pavel (Ondra Lovíšek)

Kalendář akcí

Soupeřem pro 3. kolo poháru OFS je SK Blaník Načeradec - termín středa 26. 4. 2017 17:30

26.09.2016 10:28
souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/27bde3ba-ed80-434d-b60f-7e029a6e03fe