Jankov B – Budenín 3:3 (2:1)

03.10.2016 10:26

Ve třetím venkovním utkání jsme konečně chtěli bodovat. To se nám i přes poněkud divoký průběh utkání povedlo a to z toho nakonec mohly být i body tři. Jankovské A mužstvo hrálo až v neděli a béčko tedy bylo oproti svým přechozím zápasům posíleno o některé hráče z áčka a na hřišti to bylo vidět. Domácí hráli svou typickou hru, kdy spoléhali na rychlost svých útočníků a dlouhé balóny za obranu a dlouho byli v této disciplíně úspěšní bez gólového efektu. Vytvořené šance zahazovali jak na běžícím pásu a několikrát nás podržel v bráně David Zimmermann. Nám se naopak už v 15. minutě podařilo díky pěkné individuální akci Petra Koreše otevřít skóre, ale nedokázali jsme se dostat více do hry a udržet balón vepředu, či proměnit některé další šance. Ještě do konce poločasu však domácí dokázali otočit skóre, když využili zaváhání v naší obraně a po rychlých útocích vedených po stranách a přesných centrech před bránu se již gólově dokázali prosadit. Po přestávce, kdy jsme si v kabině vyříkali, že takto hrát nelze, se obraz hry změnil. Dokázali jsme více eliminovat hru domácích a sami naopak podrželi míč na svých kopačkách. Obraz hry se změnil a dokázali jsme si vytvořit šance a půl hodiny před koncem i jedné z nich vyrovnali, když se z přímého kopu krásně trefil levačkou Pavel Novák. Bohužel po chybě a pokutovém kopu jsme čtvrt hodiny před koncem opět inkasovali. Ani poté jsme ale nesložili zbraně, ale po přesném centru za obranu a náběhu Petra Kubíčka jsme opět srovnali skóre. Pět minut před koncem zápasu jsme pak po faulu na Ondru Lovíška měli možnost zahrávat pokutový kop. Ten ale bohužel Petr Kubíček poslal mimo branku a tak jsme se asi zaslouženě dočkali prvního bodu na hřišti soupeře.

Sestava: David Zimmermann – Jirka Havlíček, Honza Červenka, Jarda Míka, Martin Boháček – Kuba Rousek, Pavel Novák, Petr Koreš, Radek Jindra – Petr Kubíček, Ondra Lovíšek; střídali: Pavel Zíka, Michal Mareš, Michal Sedlák

Góly: Petr Koreš, Pavel Novák, Petr Kubíček (Honza Červenka)

Trenér: Jirka Novotný

Kalendář akcí

Soupeřem pro 3. kolo poháru OFS je SK Blaník Načeradec - termín středa 26. 4. 2017 17:30

26.09.2016 10:28
souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/27bde3ba-ed80-434d-b60f-7e029a6e03fe